Unox Bakerlux Mayalama xekpt 10Eu C
Unox Bakerlux Mayalama xekpt 10Eu C

Unox Bakerlux Mayalama xekpt 10Eu C

İndirim Oranı : %40 İndirim
KDV Dahil : $2,793.77
İndirimli : $1,396.89  + KDV
KDV Dahil : $1,676.26
:

UNOX BAKERLUX MAYALANDIRMA FIRINI HALSANMUTFAK’DA

Mayalandırma ürünün kalitesini belirleyen önemli bir unsurdur. Unox Mayalandırma fırını hassas bir mayalama işleminin sıcaklığını ve nemini her anında kontrol eden sensörler ile kontrol altında tutar. Bu sensörler kusursuz ve tekrarlanabilir sonuçlar elde edebilmek için müdahalede bulunurlar. Son teknoloji mayalandırma sistemi, endüstriyel mutfaklar için tasarlanmıştır. Unox Mayalandırma Fırını sayesinde tek bir cihazla kruvasanlar, mayalı tatlılar, büyük ekmekler gibi geleneksel ürünleri ve çok daha fazlasını elde edebilirsiniz. Bu ürün restoranlar, oteller, pizzacılar, pastacılıklar ve diğer büyük ölçekli restoranlar için önerilmektedir.

 

KUSURSUZ BİR MAYALANDIRMA İÇİN UNOX MAYALANDIRMA FIRINI

Endüstriyel mutfaklarda yapılan her işlem yemeğe etkide bulunur. Mayalandırma işlemi ise hamurlu ürünlerin ilk aşamasıdır. Bu aşamanın iyi bir şekilde yapılabilmesi için sıcaklık ve nem dengesinin sağlanabilmesi önemlidir. Unox Mayalandırma Fırını sizin için sıcaklık ve nem dengesini sürekli sensörler ile kontrol ederek mükemmel bir biçimde sağlamaktadır. Daha iyi bir mayalandırma için fırının tavanı hamurun üzerine düşecek olan yoğunlaşma damlacıklarının oluşumunu önlemek üzere tasarlanmıştır. Kısacası Unox Mayalandırma Fırını ile kusursuzluğa ulaşmak çok kolay, siz sadece hamurunuzu yoğurun ve mayalanma aşamasını fırınınız halletsin.

 

MUTFAĞINIZDA KONTROLÜ UNOX MAYALANDIRMA FIRININA BIRAKIN

Unox Mayalandırma Fırını ile mayalandırma işlemini kontrol etmeniz gerekmez, bunu sizin yerinize yapar ve en iyi şekilde ürünü sunar. Mayalanma sürecinizin kontrolünü her aşamada sağlayabilmek için tasarlanmıştır. Unox Mayalandırma Fırını bir nem sensörüne sahiptir. Bu sensör sayesinde işlem sırasında herhangi bir anda nem miktarını kontrol etmektedir. Boyler teknolojisi ile nemin üretilmesini, mayalama sırasında sıcaklık ve nem içeriğinin ayrı ayrı kontrol edilmesini sağlar. Fırın paneli tarafından kontrol edilir ve 256 programın hafızaya alınmasına ve tekrarlanmasına izin verir. Unox Mayalandırma Fırını sizin için mayalandırma işleminin her aşamasını kontrol etmekte ve en iyi mayalandırmayı sağlamaktadır.

 

UNOX MAYALANDIRMA FIRINI SAYESİNDE DOĞAL MAYALANDIRMA

Profesyonel mutfaklarda doğal mayalandırmayı yakalamak Unox Mayalandırma Fırını ile çok kolay bir hal aldı. Fırınlarda olan fan ısıtıcısıyla sıcak hava, fan sayesinde fırının her yerine eşit ve hızlı bir şekilde dağılır. Bu fan ayarı da hamurunuzun kurumasına neden olacaktır. Unox Mayalandırma Fırını hamurun hassas yüzeyinin kurumasını önlemek için mayalandırmada fan motoru olmadan dizayn edilmiştir.

 

GERİ KAZANIM SİSTEMİ İLE TASARRUF YAPIN

Unox Mayalandırma Fırını bir geri kazanım sistemi ile donatılmıştır ve bu mutfağınızda tasarrufu sağlar. Bu sistem, mayalandırma sırasında fırınınızda oluşan yoğunlaştırılmış suyun tekrar kullanılmasını mümkün hale getirir. Bu sayede mutfaklarınızda hem enerji hem de su tüketimini en aza indirir.

DAYANIKLILIK VE UZUN SÜRELİ KULLANIM İÇİN UNOX MAYALANDIRMA FIRINI TERCİH EDİN

Dayanıklılık bir ürün alırken gözetilen önemli bir kriterdir. Unox Mayalandırma Fırınının çoğu parçası paslanmaz çelikten oluşur. Bu özelliği sayesinde yüksek ve düşük sıcaklıklarda yapılarını korurlar. Paslanmaz çeliklerin bakımı kolay olduğundan uzun süre rahatlıkla korunabilir. Paslanmaz çelikler dayanıklı ve bakımı kolay malzemeler olduklarından, üretilen parçanın tüm kullanım ömrü dikkate alındığında ekonomik malzemelerdir. Aradığınız şey dayanıklı ve uzun ömürlü bir cihazsa, Unox Mayalandırma Fırını size bunu garanti eder.

 

UNOX MAYALANDIRMA FIRINI İLE TEMİZLİK ARTIK ÇOK DAHA KOLAY

Endüstriyel mutfaklar için hijyen gerekli bir unsurdur. Unox Mayalandırma Fırını ile mutfağınızda hijyeni sağlamak gayet basittir. Paslanmaz çelikten oluşan pişirme odası bakteri ve mikro organizmaların tutunmasını ve hayatta kalmasını zorlaştırır, bunun sonucunda yemekleriniz hijyenik bir ortamda pişirilir. Pişirme odasının dayanıklı yapısı sayesinde temizleme imkanı daha kolaydır.

UNOX BAKERLUX MAYALANDIRMA XEKPT 10EU-C FIRINI FİYATI

Eğer sizinde aradığınız tasarruflu, dayanıklı ve kaliteli bir mayalandırma fırını ise gözünüz kapalı güvenebileceğiniz endüstriyel mutfak ekipmanlarından biri olan UnoxBakerlux Mayalandırma fırını piyasadaki en iyi ürünlerdendir. Uygun fiyatı ve kusursuz mayalandırması sayesinde alabileceğiniz en kaliteli üründür. Bu ürünü Mutfakyeri.com sitemizden inceleyebilir ve en avantajlı fiyatlarla sahip olabilirsiniz.

UNOX BAKERLUX MAYALANDIRMA XEKPT 10EU-C FIRINI TEKNİK ÖZELLİKLERİ

  • Model: XEKPT 10EU-C

  • Tepsi sayısı: 10 tepsi

  • Tepsi boyutu: 600x400

  • Seviyeler arası mesafe: 70 mm

  • Gerilim: 200

  • Voltaj: 220-240 V- 1N

  • Elektrik gücü: 1.2 kW

  • Boyutlar: 800x792x886 mm

  • Frekans: 50/60 Hz

  • Ağırlık: 42 kg

Marka
Unox
Modeller
Bakerlux
Çalışma Sistemi
Elektrik
Kapasite
10 600x400 Kapasiteli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR