Unox Bakertop Mayalama 12 x 600x400 mm
Unox Bakertop Mayalama 12 x 600x400 mm

Unox Bakertop Mayalama 12 x 600x400 mm

İndirim Oranı : %40 İndirim
KDV Dahil : $4,267.47
İndirimli : $2,133.73  + KDV
KDV Dahil : $2,560.48
:

Şeflerin Vazgeçilmezi Unox Bakertop  Mayalama Dolabı 

Tüm mutfak endüstriyel ekipmanlarının sürekli geliştiği bu dönemde, zahmetli mutfak uğraşlarından biri olan mayalama işlemi de kullananların vazgeçemediği, Unox Bakertop  Mayalama Dolabı  ile daha teknolojik hale gelmiştir. Unox Bakertop xebpc 12Eu B Mayalama Dolabı  hassas bir sıcaklık kontrolüne ve hızlı buhar üretimine sahiptir. Pişirme dolabı 12x600x400 kapasitesiyle, taze pişmiş unlu mamülleri pişirmek için hazırlamak için kullanılır. Pişirme işlemi vazgeçilmezdir, çünkü bu adım unlu mamul ürünlerimizin kalitesini garanti eder, bu yüzden bu işlem için hangi aletin kullanılacağını seçmek de önemlidir. Unox Mayalama Fırınına güvenle yiyeceklerinizi emanet edebilirsiniz sizi yarı yolda bırakmaz.

En İyi İzolasyon Garantisi Veren Marka Mayalama Dolabı Modeliyle Unox

Konveksiyon sistem sıcak banket arabasının sunduğu, kuru ya da nemli hava ısıtma imkanı sayesinde gıdalarınızdan en iyi sonucu alırsınız. Kabini saran poliüretan dolgu çevreyi %100 koruma garantisi ile en iyi izolasyonu sağlar. Poliüretan dolgu tek komponentli, havadaki nem ile kürleşen, kürleşirken genleşen, aerosol formunda yarı sert bir montaj, derz dolgu ve izolasyon malzemesidir. Poliüretan dolgu uygulandıktan sonra havadaki nem ile hızlıca reaksiyona girer ve genleşir. Poliüretanın üstün yapıştırma kuvveti sayesinde uygulandığı yüzeylere güçlü bir şekilde yapışır.

Tüm koşullarda hızlı ısıtma imkanı sağlayan optimize edilmiş güçlü hava sirkülasyonu ,aşağıdan yukarıya homojen bir ısı dağılımı sağlar.

 

Unox Bakertop Mayalama Dolabı Nerede Nasıl Kullanılır ?

Profesyonel yiyecek servisinde hataya yer yoktur. Unox Bakertop xebpc 12Eu B Mayalama Dolabı modeli kaliteyi ve iş zorluklarını karşılamak için tasarlanmıştır. Mayalama dolabı ile simit, poğaça hamur ve yoğurt mayalamak eski yöntemlerden daha az zahmetlidir ve kısa süre içinde gerçekleşir. Ayrıca Unox Bakertop  Mayalama Dolabı hamur saklama ve hamur bekletme için de kullanılan çok fonksiyonlu, elektrikle çalışan bir modeldir. Paslanmaz gövdesi ve kolay temizlenebilir yapısıyla hamur, poğaça mayalama dolabı sağlıklı ve hijyeniktir. Mayalama dolabı içinde eşit yayılan güçlü buhar ile lezzetli simit, börek, poğaçalar ve yoğurt elde edebilirsiniz. Mükemmel sonuçlar için hamurunuzu Unox Bakertop xebpc 12Eu B Mayalama Dolabına yerleştirmeniz yeterli. Yüksek verim alınan bu mayalama dolabı büyük işletmeleri hedef alarak üretilmiş ve dizayn edilmiştir. 12 adet 600x400 mm tepsi kapasitesi ile tüm profesyonellerin ihtiyacını karşılayacak performans özelliği gösterir. Kontrol Paneli manuel beslemedir , elle kontrol edilebilir.

Pratik Temizleme Özelliği

İstenildiğinde kolayca yerinden çıkartılabilen kızaklı konveksiyon sistem ısıtma ünitesi ile temizliği de zahmetsiz bir üründür. Kirlenen tepsiler de aynı şekilde çıkarılıp temizliği yapılabilir. Paslanmaz çelik saçtan üretilmiştir , tereddüt etmeden hijyenik bir biçimde temizlenebilir.

Uzun Ömür Ve Dayanıklı Gövde Hepsi Aynı Yerde

 Tamamı paslanmaz çelik saçtan üretilen iç ve dış gövdesiyle, uzun yıllar, mutfağınız baş yardımcılarından biri olur. Fırından kumanda edilme özelliğiyle işlevsel fonksiyonlar birbirine karışmadan ve duraksamadan sistemli bir şekilde çalışır. Çalışma sisteminin elektrikli olması hamuru ve gıdayı belli bir sabit sıcaklıkta tutmasını sağlar ve kolay arızalanmaz.

Tasarruflu Elektrik Tüketimi

Elektrik gücü 2,4 kW olması diğer avantajlı yönlerinden biridir. Yüksek performans gösterirken 2,4 Kw  enerji ile çalışma performansından daha düşük bir elektrik harcar. Tek fazlı olduğu için her yerde güvenle çalıştırılabilir.

 Mayalama Dolabına İhtiyacınız Varsa Unox En İyisi

 Gıda güvenliği noktasında her ülkenin kendi gıda üretim kodeksinde yer alan mikrobiyolojik kriterler yönetmeliği bulunmaktadır. Ülke sınırları içinde gıda üretimi yapan her işletme bu kriterlere uymak zorundadır. Ancak bu kriterlerin yanında uluslararası anlamda kabul görmüş başka gıda güvenliği analizi sistemleri de kullanılmaktadır. Bu sistemlerden biri de HACCP'tir. Dünya çapında gıda endüstrisindeki birçok işletme bu sistemi de kullanmaktadır. Unox Bakertop xebpc 12Eu B Mayalama Dolabının Dijital kontrol sistemi sayesinde kabin sıcaklıkları ayarlanabilir ve izlenebilir. HACCP ile tam uyumlu dijital kontrol sistemi ile uyarı ve ikazlar izlenebilir

 Kolay sökülebilir üç katlı manyetik kapı contası izolasyonu arttırarak enerji tüketimini azaltır.Kabindeki tepsi ve raf mesafeleyicileri banket arabasının içinde sıcak hava dolaşımını kolaylaştırır ve her tarafta homojen bir sıcaklık dağılımı elde edilmesini mümkün kılar. İşletmeniz için en uygun fiyatıyla Unox Bakertop xebpc 12Eu B Mayalama Dolabını mutfakyeri.com dan temin edebilirsiniz.

Unox Bakertop XEBPC 12Eu B Mayalama Dolabı Teknik Özellikleri

- Kapasite: 12 x 600x400 mm tepsi kapasitesi,

- Tepsi mesafesi: 75 mm

- Boyutlar: 860 mm genişliğinde, 978 mm derinliğinde, 798 mm yüksekliğinde

- Fırından kumanda edilme özelliği

- Genişlik             860 mm

- Derinlik             978 mm

- Yükseklik 798 mm

- Ağırlık     40 kg

- Çalışma Sistemi Elektrikli

- Paslanmaz çelik saçtan üretilmiştir.

- Frekans: 50 / 60 Hz

- Elektirik Gücü: 2,4 Kw

- Gerilim: 230 V~ 1N -

- Sıcaklık maksimum: 50 ºC –

- Kontrol Paneli Manuel Besleme

- Voltajı Monofaze 

- Çıkartılabilir ısıtma sistem

- Islak mayalama sistemi

-  Basit Kullanıma sahip

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR