Unox Fırın Roberta XF003
Unox Fırın Roberta XF003

Unox Fırın Roberta XF003

İndirim Oranı : %40 İndirim
KDV Dahil : $1,261.49
İndirimli : $630.75  + KDV
KDV Dahil : $756.90
:

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 HALSANMUTFAK.COM’DA İNCELEYİN

Unox Fırın Roberta XF003 3 tepsi kapasiteli, elektrikli ve manueldir. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın en basit unlu mamuller ve dondurulmuş unlu mamuller için bir olarak tasarlanan kompakt fırınlardır.  Ayrıca güvenilir, hızlı ve sessiz bir kullanıma sahiptir. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırının mekanik düğmeleri performans ve sadeliğin mükemmel bir birleşimini oluşturur. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırını, Endüstriyel Mutfak kategorisinde olup, profesyonel mutfaklara uygundur. Kafelerde, pastanelerde, çeşitli fast food işyerlerinde, pasta ve ekmek ustaları için tasarlanmıştır.

 

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 İLE MÜKEMMELLİK SERVİS EDİLİR

Endüstriyel mutfaklarda hataya yer olmamalıdır. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın bunun üzerine tasarlandığı için ürünlerinizi en iddialı şekilde pişirmeyi garanti eder. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın ile birlikte basit unlu mamulleriniz ve dondurulmuş ürünleriniz her zaman mükemmel altın rengine ulaşır. Bu fırınla birlikte ürünlerinizin kalitesi git gide artış gösterecektir. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın gelişen teknolojik özellikleri sayesinde endüstriyel mutfakların değerli bir yenilikçi yatırımı sayılır. Yenilikleri takip edip en mükemmel ürünleri servis etmek istiyorsanız Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırına sahip olmalısınız.

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 GÜVENLİĞİNİZİ DÜŞÜNSÜN

Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın Protek.SAFE ™ teknolojisi ile birlikte enerji tüketimini düşürmek için gereksiz enerji kaybını ortadan kaldırır ve pişirme işlemlerinin çevreyle olan uyumunu yükseltir. Yenilikçi yalıtım malzemeleri kullanımı sayesinde Protek.SAFE™, Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırınlarının dış yüzeylerinin her zaman düşük derecelerde olmasını ve dolayısıyla çalışma ortamının her zaman maksimum güvenliğini sağlar. Güvenilir yalıtım ile birlikte ekipmanın maksimum verimliliğini sağlanmış olur.

 

NEMİ YOK EDER, MAKSİMUM ÇITIRLIK SAĞLAR

Mayalı ürünler için nem en büyük sorunlardan biridir. Nem ürünün hacim kazanmasına, eşit renge ulaşmasına ve gevrekliğine engel olur. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın DRY.Plus özelliği ile ürünün iç yapısını düzgün bir şekilde koruyabilmek için nemli havayı pişirme odasından dışarı atar ve uzun saatler mükemmel kalan bir doku oluşturur. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın sayesinde ürünlerinizin lezzeti artar, eşit iç yapısıyla birlikte gevrek bir dış yapıda ve dengeli bir ürüne ulaşmayı sağlar. 

 

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 ISI İLETİMİ İLE EN İYİ PİŞİRMEYE ULAŞIN

Bir fırın için en önemli özellik iyi ve eşit bir pişirmedir. Bir ürünü iyi şekilde pişirmek için gerekli olan şey mükemmel hava ve ısı dağılımıdır. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırını AIR.Plus teknolojisi ile bütün tepsilerin her noktasında homojen ve düzgün sonuçlar elde edebilmek için hava ve ısı dağılımında çoklu fan teknolojisini kullanır. Bu teknoloji ile birlikte bütün tepsilerde kusursuz bir pişirme dengesi ve eşitliği sağlanmaktadır.  Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırının artı teknolojisi ile pişmiş ürünün dış renk ve tutarlılığı saatler boyu kalır.

 

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 KOLAY TEMİZLEME İMKANI

Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın temizliği pratik bir biçimde yapılabilmektedir. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın yüksek dirençli ferritik çelikten üretilen bir pişirme hücresine sahiptir. Hijyen ve pratik temizlik için yüksek dirençli ferritik çelikten üretilen yuvarlatılmış pişirme hücresi yıkanabilirliği garanti eder.

 

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 İLE KULLANIM KOLAYLIĞINI YAŞAYIN

Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın kullanım kolaylığıyla birlikte size eşsiz ürünler sunar. Fırının kapağı yukarıdan aşağıya manuel bir biçimde açılır. Kalan pişirme süresini gösterme özelliğini taşır. Pişirme işlemini izlemeniz için çalışma kamerasının dahili aydınlatmasından yararlanabilirsiniz. Çalışma modu 30 ile 260 santigrat derece sıcaklıklarda konveksiyonel bir pişirme sağlar. Ayrıyetten ekipmanın güvenliği için sıcaklık sınırlayıcısı bulunmaktadır.

UNOX FIRIN ROBERTA XF003 FİYATI

Endüstriyel mutfaklar için kullanım kolaylığı olan, dayanıklı, kaliteli ve tasarruf sağlayacak bir fırın arıyorsanız mutfakyeri.com sayfamızdan fırınları inceleyip karar verebilirsiniz. Unox Roberta Manuel Elektrikli Fırın aradığınız tasarrufu ve endüstriyel mutfaklarınız için kaliteli ürünleri sunarken dayanıklılığıyla birlikte uzun süreli bir kullanıma sahiptir. Bu fırının en uygun fiyatına Mutfakyeri.com’dan ulaşabilirsiniz.

TEKNİK ÖZELLİKLER

Kapasitesi                       3* 342x242                    

 Mesafe                                   70 mm

Voltaj ve Frekans            230 V ~ 1N 50/60 Hz 

Güç                                          2,7 kW

Boyutlar                           480x523x402 mm      

Ağırlık                                16 kg

Marka
Unox
Modeller
Bakerlux
Çalışma Sistemi
Elektrik
Kapasite
3 342x242 Kapasiteli
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR